RSS Feeds
Son Konular
Sondakiler
Feed

Sofra Duaları

Sureler&Dualar
Sofra Duaları, Sofra Duaları türkçe yemek duası - türkçe sofra duaları - yemek duaları - sofra duası türkçe Açılış Duası El Fatiha meas salâvât... Ey Yüce Allah’ım! Bizlere en’am buyurduğun bu tayyib ni’metlerle bizleri rızıklandırdığın için ve bugün de karnımızı doyurmayı nasip kıldığın için Sana sonsuz hamd ve şükrolsun. Niyet ettik, Senin rızan için ihsan buyurduğun bu tayyib ni’metlerden bugünkü rızkımızı almaya.... Kapanış Duası Ey Yüce Allah’ım! Bizlere en’am buyurduğun bu tayyib ni’metlerle bugün de karnımızı doyurmayı ve Sofra Duaları hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
08-03-2013 06:00 Yazan: Yesil
Sofra Duaları

Sofra Duaları

Sponsorlu Bağlantılar

türkçe yemek duası - türkçe sofra duaları - yemek duaları - sofra duası türkçe

Açılış Duası
El Fatiha meas salâvât...
Ey Yüce Allah’ım!
Bizlere en’am buyurduğun bu tayyib ni’metlerle bizleri rızıklandırdığın için ve bugün de karnımızı doyurmayı nasip kıldığın için Sana sonsuz hamd ve şükrolsun.
Niyet ettik, Senin rızan için ihsan buyurduğun bu tayyib ni’metlerden bugünkü rızkımızı almaya.... Kapanış Duası Ey Yüce Allah’ım!
Bizlere en’am buyurduğun bu tayyib ni’metlerle bugün de karnımızı doyurmayı nasip kıldığın için ve bugün de bizleri rızıklandırdığın için Sana sonsuz hamd ve şükrolsun.
Ferah sofraları olsun!
Bereket sofraları olsun!
Allah’ın sofraları olsun!
Allah hepinizden razı olsun!
El Fatiha meas salâvât... Açılış Duası (iftar) El Fatiha meas salâvât...
Ey Yüce Allah’ım!
Bizlere en’am buyurduğun bu tayyib ni’metlerle bu akşam da bizleri rızıklandırdığın için ve bu akşam da Senin rızan için tuttuğumuz orucu açmayı nasip kıldığın için Sana sonsuz hamd ve şükrolsun. Niyet ettik, Senin rızan için ihsan buyurduğun bu tayyib ni’metlerden bu akşamki rızkımızı almaya ve bu akşam da Senin rızan için tuttuğumuz orucu açmaya.... Kapanış Duası (iftar) Ey Yüce Allah’ım!
Bizlere en’am buyurduğun bu tayyib ni’metlerle bu akşam da bizleri rızıklandırdığın için, bu akşam da Senin rızan için tuttuğumuz orucu açmayı nasip kıldığın için, bu akşam da bu tayyib ni’metlerle karnımızı doyurmayı nasip kıldığın için Sana sonsuz
Hamd ve şükrolsun.
Ferah sofraları olsun!
Bereket sofraları olsun!
Allah’ın sofraları olsun!
Allah hepinizden razı olsun!
El Fatiha meas salâvât...

Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 17:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.