RSS Feeds
Son Konular
Sondakiler
Feed

Sıkıntıları Gideren ve Her Türlü Dilek ve Hacet için

Sureler&Dualar
Sıkıntıları Gideren ve Her Türlü Dilek ve Hacet için, Sıkıntıları Gideren ve Her Türlü Dilek ve Hacet için Sıkıntı Gideren Dua - Her Türlü Dİlek İçin Okunacak Dua - Hacet İçin Okunan Dua - Sıkıntı İçin Okunan Dua Sıkıntı icinde bir kimse, her türlü dilek ve haceti icin bu duayi her gün yatsınamazını kıldıktan sonra hic dünya kelamı etmeksizin besmele ile yüz defa okursa, Allahü Teâlâ Hazretleri bütün ne haceti, dilegi varsa insallah yerine getirir. Okumaya baslamadan önce yüz defa tövbe ve istigfar etmeyi ve Sıkıntıları Gideren ve Her Türlü Dilek ve Hacet için hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
05-21-2013 06:00 Yazan: Yesil
Sıkıntıları Gideren ve Her Türlü Dilek ve Hacet için

Sıkıntıları Gideren ve Her Türlü Dilek ve Hacet için

Sponsorlu Bağlantılar

Sıkıntı Gideren Dua - Her Türlü Dİlek İçin Okunacak Dua - Hacet İçin Okunan Dua - Sıkıntı İçin Okunan Dua
Sıkıntı icinde bir kimse, her türlü dilek ve haceti icin bu duayi her gün yatsınamazını kıldıktan sonra hic dünya kelamı etmeksizin besmele ile yüz defa okursa, Allahü Teâlâ Hazretleri bütün ne haceti, dilegi varsa insallah yerine getirir. Okumaya baslamadan önce yüz defa tövbe ve istigfar etmeyi unutmayın.
Sübhânellâhi velhamdu lillâhi velâ ilâhe illâlâhu vallâhu ekber. Ve lâ havle ve lâ kuvvete ve lâ kudrete ve lâ ızzete ve lâ azamate ve lâ heybete ve lâ hidâyete illâ billâhil aliyyil azîm.
Kaynak:
4444 Dualı Yasin, Tebareke, Amme ve okunmasi faziletli dualar


Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.