RSS Feeds
Son Konular
Sondakiler
Feed

Kaybedilen bir eşyayı bulmak için dua

Sureler&Dualar
Kaybedilen bir eşyayı bulmak için dua, Kaybedilen bir eşyayı bulmak için dua kaybedilen birşeyi bulmak için okunacak dua - Kayıpları bulmak için okunan dua Kaybolan, çalınan bir şeyi bulmak için, [her gün 25 kere] (Yâ câmi’annâsi li-yevmin lâ raybe fihi innallahe lâ yuhlif-ül mi’âd icma’ beyni ve beyne ......) duasını okumalı. Buluncaya kadar okumaya devam etmeli. Noktaların yerinde, kaybolan şeyin ismini söylemelidir. (İbni Âbidin) Bir başka dua: Bir şeyi kaybolan, çalınan kimse, her gün iki rekat namaz kılıp, selamdan sonra, (Allahümme ve Kaybedilen bir eşyayı bulmak için dua hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
05-17-2013 06:00 Yazan: Yesil
Kaybedilen bir eşyayı bulmak için dua

Kaybedilen bir eşyayı bulmak için dua

Sponsorlu Bağlantılar

kaybedilen birşeyi bulmak için okunacak dua - Kayıpları bulmak için okunan dua
Kaybolan, çalınan bir şeyi bulmak için, [her gün 25 kere] (Yâ câmi’annâsi li-yevmin lâ raybe fihi innallahe lâ yuhlif-ül mi’âd icma’ beyni ve beyne ......) duasını okumalı. Buluncaya kadar okumaya devam etmeli. Noktaların yerinde, kaybolan şeyin ismini söylemelidir. (İbni Âbidin)
Bir başka dua:
Bir şeyi kaybolan, çalınan kimse, her gün iki rekat namaz kılıp, selamdan sonra, (Allahümme yâ Hâdi ve yâ Râddeddâlleti, erdid aleyye dâlleti bi-izzetike ve sultânike fe-innehâ min fadlike ve atâike) okumalıdır. (Bostân-ül-ârifin)


Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 17:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.