RSS Feeds
Son Konular
Sondakiler
Feed

Hacet Duası - Dilek İçin Dua

Sureler&Dualar
Hacet Duası - Dilek İçin Dua, Hacet Duası - Dilek İçin Dua hacet için dua - dilek için okunan salâvatlar - dilke için dua - dilek ve hacet için okunan dualar Bu salavatı şerifeyi bir kere okuyana sair selavatları on iki bin kere okumak yerine geçer ve bu selavatı şerifi bir talebe derse başlasa yahut kitabına başlasa Hak subhanallahü ve teala hazretleri rehmet nazarı ile nazar eyleyip cehennem ona haram ola. Evkati hamse de namazların arkasından birer kere okunsa, Hak Tealanın ve Hacet Duası - Dilek İçin Dua cumartesı gecelerı okunacak dılek duaları, zor hacet için dua, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
05-17-2013 06:00 Yazan: uc
Hacet Duası - Dilek İçin Dua

Hacet Duası - Dilek İçin Dua

Sponsorlu Bağlantılar

hacet için dua - dilek için okunan salâvatlar - dilke için dua - dilek ve hacet için okunan dualar
Bu salavatı şerifeyi bir kere okuyana sair selavatları on iki bin kere okumak yerine geçer ve bu selavatı şerifi bir talebe derse başlasa yahut kitabına başlasa Hak subhanallahü ve teala hazretleri rehmet nazarı ile nazar eyleyip cehennem ona haram ola.
Evkati hamse de namazların arkasından birer kere okunsa, Hak Tealanın deryayı rahmeti bipayanında bir meleyke var ve üç yüz başı vardır her başında üç yüz ağzı vardır ve her ağzında üç yüz dili vardır vesair yerinin vasfını ALLAHU TELAdan gayri kimse bilmez.Bu denlü aza ile selavatı şerifeyi okuyanın yargılanmasını dileyip, Hak Teala habibi hürmetine affeder.
Ve ol feriştah ol denize dalar üç yüz bin kanatlarının her telinden ve nice yüz bin katresinden Hak Teala birer feriştah yaratır bu selavatı şerifeyi okuyan kimse için dua ederler.
Cenabı Haktan rica ve niyaz ederler,Hak Teala buna göre derecat verdiğinden malına ve rızkına ve ömrüne bereket verir ve her yerde sözü mekbul ve hürmetli oluR. Ve türlü türlü ilimler kendisine keşif olur.
Ve ol kimse asla gam gussa görmeye, ruzi mahşerde serveri enbiya sallallahu aleyhi ve sellem Efendimiz Hazretlerinin livail hamd sancağı şerifi altında haşr eder.Ve cuma gecesi dahi kırk kere okuyup,arkasını duvara verip uyusa Hazreti Peygamberi rüyasında görür ve her muradı hasıl olur.
Huşu içinde üç gece yatsı namazından sonra,üç kere ihlası şerife ve üç kere ayetel kürsü,ve üç kere fatihai şerifeyi okuyanın meuradı ne ise hasıl ola, amma haram için okumaya.
Hak Tela bu selavatı şerife hürmetine muradını verir.
Lakin; sultanı enbiya sellalahü aleyhi ve sellem hazretlerinin şefeatinden mahrum kalır.Ve her ne murad için okunursa dört güne varmayıp muradına hasıl olur.
Huşu içinde perşembe, cuma, cumartesi yatsı namazından sonra 3 ihlas 3 fatiha 3 ayetel kürsi ve bu salavati şerifeyi 40 defa okuyanın her ne muradı varsa nail olur 4 güne kalmayıp. Allahın izniyle...
İtikatine göre hem meşayih hem ülema alehirrahmetü hazretleri bu selavati şerife ile meşgulller idi. Merkez Efendi,Sultan Mehmet Gazi,ile İstanbula gelip aldılar.Akşemseddin Efendi ve Mevlana Zakir Efendi ile müfti Ali Efendi bu selavati şerifeyi vird edinmişlerdir. Ol selavati şerife budur; Ya Allah Ya Hayy
Bismillahirrahmanirrahim
Allahümme salli ala muhammedin nebiyyin adede men salli aleyhi minel ahyar.ve adede men lem yusalli aleyhi minel esrar.ve adede kataratil emtari ve adede evraki esar.ve adede enfasil müstağfirine bil eshar.ve adede ma kane ve ma yekunu ila yevmil haşari vel kahhar. ve salli aleyhima tekakbelleylü vennehar. ve salli aleyhi muhtele felmelevan.ve teakalel ferdadan.ve adede emvacil hibar.ve adederrimali ve kıfari beliğ ruhehu ve ervaha ehli beytihi minnettehiyyete vetteslime ve ala cemi ilenbiyai velmürselin.velhamdulillahi rabbil alemin.allahümme salli ala muhammedin ve ala ali muhammedin bi adedi külli zerretin elfe elfe meretin.Allahümme salli ala muhammedin nebiyyi ve ala alihi ve sahbihi ve sellim. subbühün kuddusün rabbüna ve rabbülmelaiketi verruhi rabbiğfir verham ve tacevez amma talannü inneke entel eazzül ekrem.

Perşembe gecesi 40 defa okuyup dileğini Allah tan isterseniz olur gizli olan bütün kapılar açılır.Sakın ama sakın kötülük için okunmaya. yatsı namazlarından sonra bir dilek için 3 ihlas 3 ayetel kürsi 3 elham dan sonra bu dua 3 gece devam edilirse 4 gün içinde dileğiniz olur.
alıntı


Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 
MF-Etiketler

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 06:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.