RSS Feeds
Son Konular
Sondakiler
Feed

Beladan Korunma Duası

Sureler&Dualar
Beladan Korunma Duası, Beladan Korunma Duası korunma duası - kötülüklerden korunmak için ne okumalı - kötü gözlerden korunma duası Büyü ve Efsunların İşlememesi ve kazadan beladan emin olmak için Enes bin Mâlike RA Peygamberimizin SAV öğrettiği çok tesirli bir dua: Bu duayı sabah (mümkünse güneş doğmadan) 3 kere ve akşam güneş battıktan hemen sonra okuyan, korkmaya tek layık olan yalnız ALLAHtan C.C. korksun . Başta zalim devlet başkanı , şeytan, cin ve insanların şerrinden, büyü ve efsunlardan hiçbiri ve Beladan Korunma Duası hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
05-11-2013 06:00 Yazan: uc
Beladan Korunma Duası

Beladan Korunma Duası

Sponsorlu Bağlantılar

korunma duası - kötülüklerden korunmak için ne okumalı - kötü gözlerden korunma duası
Büyü ve Efsunların İşlememesi ve kazadan beladan emin olmak için
Enes bin Mâlike RA Peygamberimizin SAV öğrettiği çok tesirli bir dua:
Bu duayı sabah (mümkünse güneş doğmadan) 3 kere ve akşam güneş battıktan hemen sonra okuyan, korkmaya tek layık olan yalnız ALLAHtan C.C. korksun . Başta zalim devlet başkanı , şeytan, cin ve insanların şerrinden, büyü ve efsunlardan hiçbiri ALLAHın C.C. izniyle hiçbir şekilde zarar veremez. Hz Osmandan RA bildirildiğine göre ani belalardanda korunur. Ayrıca Zehir verilse tesir etmez ALLAHın izniyle(hergün okumak lazımdır):
"Bismillahillezi Lâ Yedurrü meâs mihi şey-ün fil-erdi ve lâ fissemai ve hüves semiül âliym"  Beladan Korunma Duası
Anlamı:
Yüce Allahin ismiyle hareket ederim. O yüce Allah ki, Onun mübârek ismiyle hareket edildigi (Onun ismi söylendiği) vakit, yerde ve gökte hiçbir sey okuyana zarar veremez. O yüce Allah, her şeyi en iyi işiten ve en mükemmel bir sekilde bilendir. Amin.


Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 00:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.