RSS Feeds
Son Konular
Sondakiler
Feed

Aşk Sevgi Muhabbet İçin Kuvvetli Dualar

Sureler&Dualar
Aşk Sevgi Muhabbet İçin Kuvvetli Dualar, Aşk Sevgi Muhabbet İçin Kuvvetli Dualar ▪ Karı -Koca Arasında Huzur Muhabbet İçin: Allah isminin üçlü (müselles) vefki şerifini hayırlı bir saatte yazıp etrafına da aşağıdaki ayetler ilave edildikten sonra üzerinde taşıyan kimsenin zor olan işleri kolaylaşır, ailesi ile arasında geçimsizlik varsa düzelir, her gören sevgi saygı ve hürmetle davranır, hatta, kötü niyetli insanlar zarar veremeyeceği gibi vahşi hayvanlar bile o kişiden uzak olur.. Bunlar denenmiş ve tecrübe edilmiştir. Allah ismi şerifinin ismi azam olduğunu ve Aşk Sevgi Muhabbet İçin Kuvvetli Dualar a$k sevgi muhabbet icin dua morforum, muhabbet duası yep yeni, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
05-09-2013 06:00 Yazan: Yesil
Aşk Sevgi Muhabbet İçin Kuvvetli Dualar

Aşk Sevgi Muhabbet İçin Kuvvetli Dualar

Sponsorlu Bağlantılar

 Aşk Sevgi Muhabbet İçin Kuvvetli Dualar ▪ Karı -Koca Arasında Huzur Muhabbet İçin:
Allah isminin üçlü (müselles) vefki şerifini hayırlı bir saatte yazıp etrafına da aşağıdaki ayetler ilave edildikten sonra üzerinde taşıyan kimsenin zor olan işleri kolaylaşır, ailesi ile arasında geçimsizlik varsa düzelir, her gören sevgi saygı ve hürmetle davranır, hatta, kötü niyetli insanlar zarar veremeyeceği gibi vahşi hayvanlar bile o kişiden uzak olur.. Bunlar denenmiş ve tecrübe edilmiştir.
Allah ismi şerifinin ismi azam olduğunu söyleyen İslam alimleride çoğunluktadır.
Vefk: Kaynak: Gizli Sırların Keşfi Kitabı. Yazarı: Mustafa Yiğit ▪ Çok Kuvvetli Bir aşk Muhabbet Duası
Aşağıdaki ayeti kerime mum üzerine ......... adet okunacak ve filan kişide benim sevgimden aşkımdan böyle yansın ve bir an evvel bana dönsün (burada niyet söylenecek) deyip ......... saatinde yakılacak.. Bu tertibi uyguladığınız kişi nerede ve ne kadar uzakta olursa olsun döner gelir ve sizi ölene kadar sever.. Denenmiştir..
و القيت عليك محبة منى
(Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni)
Kaynak: Mustafa Yiğitin Yazdığı 3-lü set (Takım) ▪ Herkes Tarafından Sevilmek ve İltifat görmek için:
Vedûd ismi şerifi doğrudan sevgi muhabbet ve aşkla ilgilidir..Bu ismin aşağıdaki vefkini üzerinde taşıdığı halde bolca zikreden kimse herkes tarafından sevilen sayılan ra’bet gösterilen bir kimse olur. Allah, mahlukâtın kalbine o kimsenin izzetini celâlini ve heybetini koyar. Çünkü bu isim Allah katında kadri yüce bir isimdir..
Vefk : Gizli Sırların Keşfi Kitabı. Yazarı: Mustafa Yiğit ▪ Sevgi, Muhabbet ve Gönüllere Taht Kurmak İçin
Sevgi muhabbet ve bütün canlı mahlukatın gönüne taht kurmak isteyen kimse, Cuma gününün ilk saati olan Zühre yıldızının şerefli bir vaktinde, alttaki vefki şerifi yazarak üzerinde taşır ve ismi şerifi de okumaya devam ederse, acayip ve garaib derecede herkes tarafından sevilip sayıldığını, rağbet hürmet gördüğünü yakînen müşahede eder..
Vefk: Gizli Sırların Keşfi Kitabı. Yazarı: Mustafa Yiğit ▪ SEVGİ, MUHABBET, AŞK VE AİLE HUZURU İÇİN
Aile huzurunu artırmak, terk eden eşi geri yuvasına döndürmek, ayrılan kalpleri birleştirmek için aşağıdaki vefki şerif muhabbete ait bir saatte yazılır ve altta gelen ayeti kerime de bu vefkin etrafına yedi defa yazılır. Sonra hazırlanan bu tertip bir nar çubuğuna asılarak üzerine bin altı yüz defa aynı ayet nefes edilir ve dargın olanlardan biri bu tertibi üzerinde taşırsa mıknatıs gibi diğerini kendisine çeker. Sevgi muhabbet aşk artar.. Dargınlık zâil olur.
Vefk ; Gizli Sırların Keşfi Kitabında. Yazarı: Mustafa Yiğit ▪ AİLEDE/EŞLER ARASINDA MUHABBETİ HUZURU ARTIRMAK İÇİN
Aşağıda gelen ayeti kerime; ailede eşler arasında, sevgiyi, muhabbeti, huzuru artırmak için istifade edilen en kuvvetli ayetlerdendir. Bu niyetle Arabi ayın ilk perşembe yada ilk pazartesi günü, günün ilk saatinde yazılır ve bu yazı yağmur yada gün görmemiş kuyu suyu ile silinir ve dargın, geçimsiz olan ailelere içirilirse aralarındaki dargınlık/kırgınlık kalkar ve huzur ve muhabbetleri artar.
Yazılacak Tertip; Gizli Sırların Keşfi Kitabı. Yazarı: Mustafa Yiğit ▪ HERKESİN SEVGİLİSİ OLMAK İÇİN
Herkes tarafından sevilmek, beğenilmek, hoş görülmek isteyen kimse, yüce Mevlanın VEDUT ismi celîlesini bol bol zikretmelidir.. Çünkü bu isim sevginin muhabbetin dostluğun simgesi ve kalkanıdır.. Hatta bu ismi şerif muhabbete ait bir saatte (Şifa İncileri isimli kitabımıza bakınız) şeker veya tatlı üzerine veyahut yenilecek bir meyveye ......... defa okunup nefes edilir ve yedirilir ise hazırlanan bu ma’mülü yiyen kimse; hakkında bu ismin okunduğu kişiye derin bir muhabbet ve aşkla bağlanır.. Eğer bu ismi zikreden kişi, Cuma gününün ilk saati ve en şerefli vakti olan Zühre yıldızının saatinde bu ismin aşağıdaki vefkini bir kağıt üzerine resmedip üzerine alarak zikrine devam ederse Allah’ü Teâlâ bütün mahlukatın sevgisini o zâkirin kalbine koyduğu gibi acâib ve garâib zuhuratlara erişeceğide tasavvuf alimleri tarafından müjdelenmiştir..
Tertip, Kaynak: Gizli Sırların Keşfi Kitabı. Yazarı: Mustafa Yiğit ▪ Celbi-Muhabbet
Sevgi muhabbet aşk vb konularda bu aşağıda gelen buruç suresinin hayır hatemi yazılır ve etrafına da daire şeklinde surenin azimeti ilave olunur. Sonra azimetin buhuru yakılır ve 41 defa azimet okunup hazırlanan bu tertibin üzerine nefes edilir. Sonra bu vefk yazılı ve üzerine de 41 kez azimet okunmuş dua rüzgara maruz bir yere asılır ise hakkında bu tertip uygulanan kişi zincirlerle bağlı bile olsa döner gelir.. Ayrıysa kavuşur.. Gurbetteyse sılaya döner..
Yazılacaklar; Gizli Sırların Keşfi Kitabı. Yazarı: Mustafa Yiğit ▪ Dâimî Bir Muhabbet İçin:
- Bir kimsenin sevgi ve muhabbetini kaybetmemek için her gün 7 kez aşağıdaki kısa dua okunur ise o iki kimse ömürlerinin sonuna kadar birbirlerinden ayrılmazlar.
Dua; Gizli Sırların Keşfi Kitabı. Yazarı: Mustafa Yiğit ▪ Kuvvetli Bir Celbiye ve Aşk, Muhabbet
Eşler arasında soğukluk olursa, bu soğukluğu gidermek ve aralarında kuvvetli bir sevgi aşk heyecan meydana getirmek veya yuvasını terk eden birini geri yuvasına döndürmek için beyaz ve temiz bir kağıt üzerine bir insan tasviri yap. Bu tasvirin tam kalbinden bir iğne ile delip kırmızı bir ipek ip geçir.
Sonra suretin kafasına:
بَرْهَتِيهٍ كَرِيرٍ وَقَالَ ارْكَبُواْ فِيهَا بِسْمِ اللّهِ مَجْرَاهَا وَمُرْسَاهَا إِنَّ رَبِّي لَغَفُورٌ رَّحِيمٌ
Kalbinin üzerine; ......... yazılacak..


Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 14:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.