RSS Feeds
Son Konular
Sondakiler
Feed

Şeytanların Ve Cinlerin Şerrinden Korunmak İçin Dualar

Sureler&Dualar
Şeytanların Ve Cinlerin Şerrinden Korunmak İçin Dualar, Şeytanların Ve Cinlerin Şerrinden Korunmak İçin Dualar Şeytanların Şerri İçin Dua - Cinlerin Şerrinden Korunmak İçin Okunan Dualar - Koruyucu Dualar Bismillahirrahmanirrahıym. Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum. La te’huzühu sinetün ve la nevm, lehu ma fis semavati ve ma fil ard, men zellezi yeşfeu ındehu illa bi iznih, ya’lemü ma beyne eydihim ve ma halfehüm ve la yühıytune bi şeyin min ılmihi illa bi ma şae, vesia kürsiyyühüs semavati vel erda ve la ve Şeytanların Ve Cinlerin Şerrinden Korunmak İçin Dualar hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
05-06-2013 06:00 Yazan: Turuncu
Şeytanların Ve Cinlerin Şerrinden Korunmak İçin Dualar

Şeytanların Ve Cinlerin Şerrinden Korunmak İçin Dualar

Sponsorlu Bağlantılar

Şeytanların Şerri İçin Dua - Cinlerin Şerrinden Korunmak İçin Okunan Dualar - Koruyucu Dualar

Bismillahirrahmanirrahıym. Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum. La te’huzühu sinetün ve la nevm, lehu ma fis semavati ve ma fil ard, men zellezi yeşfeu ındehu illa bi iznih, ya’lemü ma beyne eydihim ve ma halfehüm ve la yühıytune bi şeyin min ılmihi illa bi ma şae, vesia kürsiyyühüs semavati vel erda ve la yeudühu hıfzuhüma ve hüvelaliyyül azıym, La ikrahe fid dini kad tebeyyener ruşdü minel ğayy, fe men yekfür bit tağuti ve yü’min billahi fekadistemseke bil urvetil vüska lenfisame leha, vallahü semiy’un aliym, Allahü veliyyüllezine amenu yuhricühüm minez zulümati ilen nur, Vellezine keferu evliyaühümüt tağutü yuhricunehüm minen nuri ilez zulümat, ülaike ashabün nar, hüm fiha halidun.
Bu duanın faziletini saymakla bitmez. Ayetel Kürsi ayetinden itibaren üç ayet-i kerimeyi her namazdan sonra okumaya devam eden, cinnilerin ve şeytanın her türlü vesveselerinden ve şerrinden korunurlar. Fakirlikten korunur, eşyası çalınmaktan, yanmaktan, bedenine gelecek olan her türlü hastalıktan korunur. Geceleyin gelebilecekher türlü tehlikeye karşı korur. Uyku halindeyeken korkutulmaktan esirger. Bu ayet-i Kerimeyi kılınan her namazdan, sonra fazlasıyla okumayı alışkanlık haline getiren, Allah’ın izniyle Cennetteki makamını ölmeden evvel görür.
alıntı.


Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 00:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.